
Як виявили в Dozorrо, найбільшим покупцем за коронавірусною процедурою (спрощена процедура без проведення публічного конкурсу) стало МВС. При цьому за весь час у Центральному госпіталі МВС лікування проходили три десятки заражених коронавірусом. Підпорядковані міністерству структури уклали угод більш ніж на 600 млн гривень.
За аналогічний період опорні лікарні та комунальні заклади Києва витратили на закупівлі суму, яка більш ніж у 2 рази менша – 230 млн гривень. На закупівлі МВС припало більше 14% усіх витрачених на боротьбу з COVID-19 грошей. За даними Dozorrо, ця сума перевищує витрати 171 опорної лікарні з 18 областей.
Правоохоронці купували засоби захисту, дезінфекційне та медичне обладнання. Наголошується, що значна частина витрат припадає на діяльність підлеглих главі МВС Арсену Авакову медустанов. Вони повинні обслуговувати лише колишніх і нинішніх працівників МВС.
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...