Рівність у всьому: У Верховній Раді збираються відправляти жінок на гауптвахту

Група парламентарів з різних фракцій пропонує усунути обмеження в законодавстві, які забороняють утримувати жінок-військовослужбовців на гауптвахті та в дисциплінарному батальйоні. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради, зазначають Патріоти України.

Законопроєкт №5714 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів про кримінальну та адміністративну відповідальність при проходженні військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях” зареєстрований у парламенті.

Депутати пропонують внести зміни до Кримінального кодексу, Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінально-виконавчого кодексу.

У пояснювальній записці йдеться про те, що законопроєкт покликаний забезпечити рівні права і можливості жінок і чоловіків на військовій службі, зокрема у контексті притягнення їх до адміністративної та кримінальної відповідальності.

При цьому автори законопроєкту пропонують встановити обмеження на утримання в дисциплінарному батальйоні й на гауптвахті вагітних жінок-військовослужбовців. Також обмеження стосуються тих жінок-військових, які мають дітей віком до семи років.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...