
Російські військові-кадировці розмріялись про захоплення Кривого Рогу. Вони заявили, що це нібито "рівносильно взяттю Києва". Таку заяву тікток-війська голови Чечні Рамзана Кадирова зробили у черговому "героїчному ролику". Відповідне відео з’явилось у соцмережах, передають Патріоти України.
"Треба взяти Кривий Ріг, тому що це рівносильно взяттю Києва. Там перебувають саме ті, які нам потрібні", – заявили кадировці. На цю заяву вж відреагував керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
"Був на виїзді, пропустив, як тут один чорт укотре обіцяє захопити Кривий Ріг. Пам'ятаю цього шайтана – рік тому тусувався на нашому напрямку навколо Іноземного легіону. По-моєму, його звуть Хусейн, і він гірший за ворога – він зрадник. Давай, ішаче, ми чекаємо", – зазначив він.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...