
Російські військові-кадировці розмріялись про захоплення Кривого Рогу. Вони заявили, що це нібито "рівносильно взяттю Києва". Таку заяву тікток-війська голови Чечні Рамзана Кадирова зробили у черговому "героїчному ролику". Відповідне відео з’явилось у соцмережах, передають Патріоти України.
"Треба взяти Кривий Ріг, тому що це рівносильно взяттю Києва. Там перебувають саме ті, які нам потрібні", – заявили кадировці. На цю заяву вж відреагував керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
"Був на виїзді, пропустив, як тут один чорт укотре обіцяє захопити Кривий Ріг. Пам'ятаю цього шайтана – рік тому тусувався на нашому напрямку навколо Іноземного легіону. По-моєму, його звуть Хусейн, і він гірший за ворога – він зрадник. Давай, ішаче, ми чекаємо", – зазначив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...