"Рівносильно взяттю Києва": Тікток-війська Кадирова розмріялись про захоплення Кривого Рогу (відео)

Російські військові-кадировці розмріялись про захоплення Кривого Рогу. Вони заявили, що це нібито "рівносильно взяттю Києва". Таку заяву тікток-війська голови Чечні Рамзана Кадирова зробили у черговому "героїчному ролику". Відповідне відео з’явилось у соцмережах, передають Патріоти України.

"Треба взяти Кривий Ріг, тому що це рівносильно взяттю Києва. Там перебувають саме ті, які нам потрібні", – заявили кадировці. На цю заяву вж відреагував керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Був на виїзді, пропустив, як тут один чорт укотре обіцяє захопити Кривий Ріг. Пам'ятаю цього шайтана – рік тому тусувався на нашому напрямку навколо Іноземного легіону. По-моєму, його звуть Хусейн, і він гірший за ворога – він зрадник. Давай, ішаче, ми чекаємо", – зазначив він.

Чоловіки скінчились? Мешканка Донецька закликала Путіна оголосити "жіночу мобілізацію", щоб дати відсіч "фашистам" (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:22

Мешканка тимчасово окупованого Донецька, яка називає себе "ветераном ополчення Донбасу" та "вовчицею", попросила російського диктатора Володимира Путіна оголосити "жіночу мобілізацію". Таким чином вона хоче боротися із "фашистами", передають Патріоти ...

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...