"Різні сили підштовхують військових": Зеленський висловився щодо "втручання генералів у політику"

Втручання генералів у політику - помилка, яка ставить під загрозу національну єдність. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Sun висловив свою думку щодо військових, які хочуть стати політиками, передають Патріоти України.

Він також відреагував на статтю головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про "глухий кут" у війні з РФ та малоймовірність прориву. "Вище керівництво, якщо стане політичним, ризикує отримати непокору з боку своїх підлеглих військових. Різні політичні сили штовхають військових у політику. Це було після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла якихось військових, зірок війни. Вважаю, це була дуже велика помилка. Їх штовхнули в політику, а згодом вони втратили репутацію", - заявив Зеленський.

Якщо військовий вирішив займатися політикою, то це його право, але тоді йому буде не до війни, вважає президент. "Якщо ти керуєш війною з думкою, що завтра будеш займатися політикою чи виборами, то в своїх словах і на передовій ти поводишся як політик, а не як військовий. А це величезна помилка. При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і все. Їх не може бути двох, трьох, чотирьох. Вона одна, за законом і в умовах війни про це не може бути й мови. Це не веде до єдності нації", - додав Зеленський.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...