РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, повідомляють Патріоти України.

В інтерв’ю, коментуючи завершення 9 грудня терміну дії плану «А», що передбачає вирішення конфлікту на Донбасі політико-дипломатичним шляхом, Данілов сказав: «Це рішення президента. 7 грудня 2019 року відбулося засідання РНБО, на якому було схвалено п’ять варіантів розвитку ситуації на Донбасі. Відкрию невелику таємницю: готується рішення РНБО щодо ситуації в Донецькій і Луганській областях», – сказав Данілов.

Секретар РНБО додав, що не знає, яким воно буде: закритим чи відкритим. На запитання про можливе загострення на фронті Данілов відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. «І це залежить не від тих людей, які перебувають в окупованих Донецьку чи Луганську, а тільки від Кремля. Але ЗСУ готові відповісти на будь-які виклики», – наголосив він.

Президент України Володимир Зеленський неодноразово відводив певні строки для досягнення миру на Донбасі. В оприлюдненому в березні цього року інтерв’ю британському виданню The Guardian Зеленський заявив, що дав президентові Росії Володимиру Путіну рік для досягнення угоди, яка покладе край війні.

«Час спливає... Уряд може витратити один рік на угоду. Протягом цього періоду вона має бути реалізована. Більше не можна», – зазначив тоді Зеленський. «Я не витрачу 5 років, які мені надав український народ, на роботу в Мінську», – додав український президент.

Джерело: Фокус

"Президент гарних новин" приніс чергові хороші вісті: Зеленський у день свого 43-річчя заявив про велику перемогу над пандемією в Україні (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:30

Закінчення локдауну збіглося з днем народження першої особи держави. Стилістика демонстрації досягнень країни до іменин улюбленого вождя має глибоко радянське коріння, відзначають критики. Президент Володимир Зеленський подякував українцям за відповіда...

"Шпагат" формально першої особи парламентсько-президентській республіки: Разумков відмовився коментувати санкції США проти "слуги народу" Дубінського

понеділок, 25 січень 2021, 20:10

Намагання всидіти зразу на кількох стільцях періодично стає дуже незручною справою. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що не коментуватиме запроваджені міністерством фінансів США санкції проти народного депутата від фракції "Слуга народу" Ол...