РНБО запровадила санкції проти осіб зі "списку США". При цьому за Коломойського, Деркача і Дубінського чомусь "забули"

Рада національної безпеки і оборони ввела санкції проти 9 українців, які включені в санкційні списки США. Про це на брифінгу повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, зазначають Патріоти України.

“Раніше ми вам доповідали – з 130 громадян, щодо яких були застосовані санкції, на сьогоднішній день померлими вважаються вже не три, а чотири, тобто 126. Попереднє рішення стосувалося 100 осіб, за якими вже було прийнято, залишилося 26. Сьогодні ми прийняли відповідне рішення щодо застосування санкцій щодо 9 осіб”, – розповів Данілов.

За його словами, в цьому списку наразі немає ні Андрія Деркача, ні Ігоря Коломойського, ні Олександра Дубінського.

Російський тиск проти тиску Берліну та Брюсселю: Фіцо виступив проти допомоги Україні, яку хочуть оголосити на саміті НАТО - "Ніякої підтримки війні"

субота, 27 червень 2026, 20:53

Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже

Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...