РНБО запровадила санкції проти осіб зі "списку США". При цьому за Коломойського, Деркача і Дубінського чомусь "забули"

Рада національної безпеки і оборони ввела санкції проти 9 українців, які включені в санкційні списки США. Про це на брифінгу повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, зазначають Патріоти України.

“Раніше ми вам доповідали – з 130 громадян, щодо яких були застосовані санкції, на сьогоднішній день померлими вважаються вже не три, а чотири, тобто 126. Попереднє рішення стосувалося 100 осіб, за якими вже було прийнято, залишилося 26. Сьогодні ми прийняли відповідне рішення щодо застосування санкцій щодо 9 осіб”, – розповів Данілов.

За його словами, в цьому списку наразі немає ні Андрія Деркача, ні Ігоря Коломойського, ні Олександра Дубінського.

У Путіна великі проблеми: Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ , - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:22

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...