Роблять "запаси" перед втечею? У Херсоні росіяни-мародери почали "визволяти" чуже житло від шапок та шуб

В окупованому Херсоні російські окупанти все частіше обкрадають квартири тих мешканців, які тимчасово покинуло свої домівки. Тепер "друга армія світу" "визволяє" житло херсонців від зимового одягу. Як повідомили ТСН.ua у відділі комунікацій ГУНП в Херсонській області, саме зимовий одяг окупанти стали красти частіше, передають Патріоти України.

Одне з останніх пограбувань житла трапилось нещодавно на вулиці Леваньова. За даними правоохоронців, окупанти виламали двері та викрали з квартири меблі, побутову техніку та зимовий одяг.

"Відправляють до себе, в Росію, чи залишають собі всі ці шапки, шуби та все інше – це поки немає можливості перевірити. Також стало відомо про факти, коли зламують двері в квартирах та заселяються там. Речі, які заважають, просто викидують на смітник", - повідомили нам в відділі комунікацій облполіції.

У держави-агресора побільшає головного болю: Україна та Франція спільно вироблятимуть зброю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:03

Україна та Франція підписали угоди в оборонній сфері під час візиту міністра оборони Себаст‘єна Лекорню до Києва. . Підписано 20 угод про співпрацю між французькими та українськими компаніями. . Йдеться про спільне виробництво

"Війна повернулася в Європу": Росія глушить GPS кораблів у територіальних водах Румунії

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:56

Російська Федерація "активно і постійно" глушить GPS-зв'язок кораблів у територіальних водах Румунії, що породжує ризик зіткнень. Румунія і НАТО мають готуватися до тривалого протистояння з режимом Кремля. Про це в Бухаресті на Євроатлантичному форумі ...