
Великі банки, як от "ПриватБанк" та "Ощадбанк", днями ухвалили рішення про збільшення ліміту зняття готівки з банкоматів. Про це в інтерв'ю "24 каналу" розповів член ради НБУ та економіст Василь Фурман, передають Патріоти України.
Фурман зауважив, що в цілому станом на зараз немає проблем із забезпеченням банків готівкою – НБУ робить все для того, щоб їх і не було.
Збільшення ліміту зняття готівки з банкоматів:
Крім того, скасували усілякі комісії щодо платіжних карток інших банків на випадок, коли люди зніматимуть гроші з карток інших банків у їхніх банкоматах.
За словами економіста, українцям варто мати хоча б мінімальну кількість готівки, якої вистачить на забезпечення базових потреб протягом умовного тижня, аби бути застрахованим на будь-які випадки. При цьому створювати штучну паніку та ставати у величезні черги до банкоматів не треба.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...