"Робить ще більш актуальним проведення "спецоперації": Пєсков цинічно прокоментував проєкт гарантій безпеки для України

У Росії продовжують "горіти" від презентованого напередодні в Києві проєкту договору щодо безпекових гарантій для України. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що цей документ "зробить ще більш актуальним проведення Росією спеціальної військової операції", передають Патріоти України.

Судячи з його цинічної заяви, особливо розлютило Кремль небажання України відмовлятися від курсу на членство в НАТО на тлі агресії Росії, що триває з 2014 року. Про це Пєсков заявив російським пропагандистам.

Бажання України захиститися від безперервної агресії РФ та від прагнення Москви окупувати все більше українських земель і знищити українську націю розлютило Кремль. Зарпонований Києвом проект майбутніх гарантій безпеки там спробували використати як тезу на підтвердження нібито безальтернативності повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

"Йдеться про певний документ, і ніхто не приховує, що цей документ вони мають на увазі до моменту вступу України до НАТО. Тобто орієнтир на членство в НАТО залишається. Відповідно залишається головна загроза для нашої країни. І залишається, і навіть набуває більшої актуальності одна з причин, яка і зробила необхідним проведення спеціальної військової операції", – озвучив чергову цинічну тезу Кремля Пєсков.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...