"Робить ще більш актуальним проведення "спецоперації": Пєсков цинічно прокоментував проєкт гарантій безпеки для України

У Росії продовжують "горіти" від презентованого напередодні в Києві проєкту договору щодо безпекових гарантій для України. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що цей документ "зробить ще більш актуальним проведення Росією спеціальної військової операції", передають Патріоти України.

Судячи з його цинічної заяви, особливо розлютило Кремль небажання України відмовлятися від курсу на членство в НАТО на тлі агресії Росії, що триває з 2014 року. Про це Пєсков заявив російським пропагандистам.

Бажання України захиститися від безперервної агресії РФ та від прагнення Москви окупувати все більше українських земель і знищити українську націю розлютило Кремль. Зарпонований Києвом проект майбутніх гарантій безпеки там спробували використати як тезу на підтвердження нібито безальтернативності повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

"Йдеться про певний документ, і ніхто не приховує, що цей документ вони мають на увазі до моменту вступу України до НАТО. Тобто орієнтир на членство в НАТО залишається. Відповідно залишається головна загроза для нашої країни. І залишається, і навіть набуває більшої актуальності одна з причин, яка і зробила необхідним проведення спеціальної військової операції", – озвучив чергову цинічну тезу Кремля Пєсков.

"На роки стане зоною активних бойових дій": Мешканців Бєлгородщини закликають виїжджати з області

понеділок, 5 червень 2023, 10:22

Мешканцям прикордонних населених пунктів Бєлгородської області рекомендують виїхати з регіону через те, що з кожним днем ситуація там лише погіршується. Про це повідомила пресслужба ПВК "Вагнер" у Telegram, передають Патріоти України. "По Бєлгородські...

Росія у травні запустила по Україні понад 300 іранських дронів: У Британії назвали головну мету ворога

понеділок, 5 червень 2023, 9:44

Протягом травня 2023 року Росія запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе серії "Shahed". Це найінтенсивніше використання цієї системи озброєння на сьогоднішній день. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані с...