За різними оцінками, через це перейти до іноземних авіакомпаній не змогли від кількох десятків до кількох сотень пілотів. "Про те, що Росавіація в ході стандартної процедури перевірки на прохання майбутнього роботодавця не дає дані про дату видачі пілотського посвідчення та його актуальність, повідомили п'ять джерел у галузі. Як розповів один із них, відмову регулятор у низці випадків пояснив іноземним колегам "неможливістю розкрити персональні дані", а в решті не давав відповіді", - йдеться у статті.
За словами співрозмовників, більшість намагалися працевлаштуватися в країни Південно-Східної Азії (В'єтнам, Таїланд, Камбоджу та Малайзію) та Туреччину.
Президент профспілки льотного складу Росії Мирослав Бойчук стверджує, що з кінця лютого до середини червня іноземна авіавлада надіслала близько 600 запитів з проханням підтвердити інформацію, і російський регулятор це зробив. Але реально працевлаштувалися поки що близько сотні пілотів.
За словами учасників ринку, влада ускладнює працевлаштування пілотів через брак кадрів у галузі. Зокрема, Мінтранс РФ побоюється, що через відплив кадрів виникає ризик зірвати виконання доручення Путіна зберегти за підсумками року обсяг перевезень 100 млн пасажирів. При цьому в Росії з квітня прибутки пілотів скоротилися в середньому на 40%.
Дмитро Снєгирьов, військовий експерт, співголова ГІ "Права Справа" розповів, яку кількість військ росіяни не можуть перекинути на територію України через Курську та Білгородську операції Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України. ...
Українські оператори дронів "вполювали" кілька систем ППО російських окупантів. Вартість втраченої росіянами техніки сягає близько 50 мільйонів доларів, передають Патріоти України щ посиланням на Сили безпілотних систем ЗСУ. Оператори 14-го окремого по...