
В окупованому Севастополі розікрали майно захопленого у 2014 році госпіталю ВМС ЗС України, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Крым.Реалии». Розташований колишній госпіталь поблизу знаменитого парку «Учкуївка» в північній частині Севастополя.

Це захоплений філіал 540-го Центрального військово-морського госпіталю Військово-Морських Сил ЗС України.
Будівлі лікувального закладу були побудовані ще до 1941 року, а найстаріше – у 1910 році.
За часів СРСР та до розподілу Чорноморськго флоту тут розташовувався 14-й військово-морський інфекційний госпіталь.

Після окупації Криму та міста Севастополь захоплена територія стала безхозною, а все майно розікрали мародери, також тут сталось декілька пожеж.
Це далеко не останній приклад недбалого ставлення окупантів до історичної спадщини, у серпні 2020 року в Севастополі порізали судно-учасник Другої Світової Війни, що останній час служило як опалювальна станція, а тоді – буксиром-пароплавом.

В свій час він встиг взяти у бойових діях з оборони міста, службі у післявоєнному флоті та вже після в цивільних цілях.
Під час оборони Севастополя в 1941-1942 роках буксир забезпечував бойову діяльність флоту та брав участь у бойових рейдах. В той час він був озброєний двома 45-мм гарматами та двома зенітними кулеметами.
В ході окупації він разом з рештками флоту перейшов на Кавказ, а після звільнення міста від окупації повернувся сюди на службу.

Військова служба пароплаву закінчилась у 1978 році, коли буксир був виключений зі складу флоту та перекваліфікований в опалювальну станцію з назвою ОТ-463, яка забезпечувала теплом військово-морське училище Севастополя.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...