Родича королеви Єлизавети II посадили до в'язниці за спробу згвалтування

Крім 10 місяців ув'язнення, чоловік буде 10 років знаходитися у реєстрі сексуальних злочинців.

Внучатого племінника Єлизавети II Саймона Боуз-Лайона засудили до 10 місяців в'язниці за спробу згвалтування жінки, яка гостювала в його родовому замку у Шотландії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Page Six.

Граф Боуз-Лайон зізнався, що у лютому 2020 року напав на 26-річну дівчину в спальні замку Глеміс. У стані сильного алкогольного сп'яніння 34-річний аристократ зайшов у кімнату гості, намагався повалити її на ліжко і зірвати нічну сорочку. Боротьба тривала 20 хвилин, після чого дівчині вдалося вирватися.

Боуз-Лайону загрожувало до 5 років в'язниці, але він визнав себе винним і покаявся. Крім 10 місяців ув'язнення, чоловік буде 10 років знаходитися у реєстрі сексуальних злочинців.

Замок Глеміс у Шотландії з 14 століття є резиденцією роду Боуз-Лайон. Тут виросла мати Єлизавети II, а також народилася її сестра, покійна принцеса Маргарет.

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...