Родичі Єлизавети ІІ, але не Кейт та Вільям: З ким дружать Меган Маркл і принц Гаррі

Багатьох шанувальників цікавить питання, з ким же дружать герцог і герцогиня Сассекські. З'ясувалося, що принц Гаррі і його дружина Меган підтримують спілкування з принцесою Євгенією Йоркською. Про це пише видання People, передають Патріоти України.

Також в матеріалі йдеться, що після того, як, британські монархи повністю відмовилися від життя в королівській родині, коло їхнього спілкування сильно змінилося. Минуло вже більше року з того моменту, але недавно пара повторно підтвердила, що не збирається повертатися в Букінгемський палац.

Протягом всієї вагітності принцеси Євгенії сім'ї тісно спілкувалися і зараз залишаються близькими друзями. Тому зовсім не дивно, що Меган і Гаррі вирішили на деякий час віддати свій Фрогмор-котедж в користування принцесі та її чоловікові Джеку Бруксбенку. Також не виключено, що молода мама може вибрати хрещеними для новонародженого сина герцога і герцогиню Сассекських. Однак офіційно підтвердження цьому поки не було.

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...

З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...