Родичів змусили сказати, що вчинила суїцид? Таліби обезголовили волейболістку збірної Афганістану (фото)

Члени радикального руху «Талібан», який прийшов до влади в Афганістані, стратили в Кабулі волейболістку молодіжної збірної країни Махаджабід Хакімі, розмістивши моторошні фото відрубаної голови і тіла в соцмережах. Про це повідомляє Persian Independent, передають Патріоти України.

В інтерв'ю виданню один з тренерів афганської збірної під псевдонімом Сурая Афзал підтвердила, що спортсменка була убита, швидше за все, на початку жовтня, але сказала, що спочатку ніхто, крім сім'ї Махаджабід, не знав ані точної дати, ані способу вбивства.

За її словами, після приходу до влади «Талібану» над афганськими спортсменками нависла загроза. Лише двоє волейболісток збірної Афганістану змогли втекти з країни, інші змушені ховатися, знищуючи свідчення того, що вони займалися спортом.

«Талібан» наполегливо рекомендував сім'ям наших гравців не дозволяти своїм дівчаткам займатися спортом, інакше вони зіштовхнуться з великими проблемами. Дівчата навіть спалили свій спортивний інвентар, щоб врятувати себе та свої сім'ї. Вони не хотіли, щоб у них залишалося що-небудь пов'язане зі спортом. Вони налякані", — сказала тренер.

Що ж стосується страченої Махаджабід Хакімі, то повідомляється, що спортсменка грала за волейбольний «Кабул» до краху попереднього афганського уряду і була одним з найуспішніших гравців клубу.

Пізніше родичі афганської волейболістки спростували новину про те, що дівчина була вбита членами руху «Талібан», і навіть поділилися фотографією пам'ятника на могилі 25-річної Махаджабід, де вказані ім'я і справжня дата смерті. Але чи за власною волею?

«Вона не була вбита талібами в жовтні. Смерть Махджабін сталася 6 серпня, а її тіло було знайдено у ванній її нареченого в Кабулі. Він стверджував, що Махджабід вчинила самогубство. Однак наша сім'я підозрює, що її родичі нечестиві», — сказали родичі Хакимі в інтерв'ю Alt News.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...