Рогозін "дуже засмутив" NASA: "Роскосмос" припинить роботу на МКС

"Роскосмос" ухвалив рішення про дату закінчення роботи на МКС. Проте повідомляти її наразі відмовляється. У компанії підкреслюють, що "не повинні говорити про це публічно". Про це заявив глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

За його словами, пропозиції корпорації про припинення роботи на МКС були надіслані президенту та прем'єр-міністру РФ. "Рішення вже прийнято. Ми не зобов'язані про нього говорити публічно", – сказав Рогозін.

Рогозін відомий своєю палкою підтримкою політики, яку проводить президент Росії Володимир Путін. Зокрема, він є прихильником війни, яку РФ розв'язала проти України, а також неодноразово погрожував якоюсь відповіддю на санкції Заходу.

Серед космічних же фахівців діяльність і Рогозіна, і Росії взагалі сприймається досить скептично. Наприклад, у березні 2022 року колишній астронавт NASA і капітан ВМС США у відставці Скотт Келлі посміявся над Рогозіним, порадивши йому пошукати собі потрібну роботу – в мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's. Який, до речі, пішов з Росії через війну.

Таким чином, Келлі відреагував на твіт Рогозіна, в якому той хвалиться, як співробітники "Роскосмосу" заклеювали прапори "недружніх" країн (британський, японський, американський) на ракеті. "Дімон, без цих прапорів та іноземної валюти, яку вони приносять, твоя космічна програма виїденого яйця не вартуватиме. Може, знайдеш собі роботу в Макдональдсі, якщо Макдональдс ще існує у Росії", – написав астронавт.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Окупанти вже воліють "не звертати уваги": В Маріуполі знайшли нову братську могилу - радник мера

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:51

В зруйнованому та окупованому російськими загарбниками Маріуполі знайшли нову братську могилу, у якій поховано понад 100 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "Нова братська могила під...