Гул запоребрикового космодрому: Виконавця знаменитого радянського хіта "Трава у дома" визнали загрозою нацбезпеці України. Подробиці

Відомий російський музикант, фронтмен групи "Земляни" Сергій Скачков внесений до списку осіб, які загрожують національній безпеці України. Артист виступав на окупованих територіях. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури і інформаційної політики України. Зараз в цьому списку є 200 прізвищ, зазначають Патріоти України.

Група виступала під час так званого "референдуму" в анексованому Криму в 2014 році, а два року тому, в 2016 році, давала концерти на непідконтрольних Києву територіях Донбасу.

Варто додати, що 65-річний Скачков також внесений в базу сайту "Миротворець" як особа, що свідомо порушувала кордони України.

Група "Земляни" була популярною в СРСР. Один з найпомітніших колективів періоду "ВІА" у радянській музиці, які принесли елементи рок-музики на радянську естраду. Найбільш відомі і популярні пісні: "Трава у дома", "Каскадёры", "Прости, Земля", "Маленький кораблик", "Путь домой", "Красный конь", "Каратэ", "Взлётная полоса", "Поверь в мечту" та інші.

Коротко про знаменитість:

Сергій Скачков – радянський і російський рок-музикант, вокаліст, клавішник, композитор, аранжувальник, лідер-соліст і фронтмен групи "Земляни".

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...