Рома вліз у Трампгейт і тягне за собою "сірого кардинала" Банкової: "Йосипович каже, що хвалив мене перед американцями. Він каже - дай результат!" - "Трубу прорвало"

Тепер до вивчення записів "Трубу прорвало" та встановлення їх автентичності вірогідно підключаться спецслужби США та слідча комісія Конгресу

Телеграм-канал "Трубу прорвало" злив у мережу нову порцію компромату на українських топ-чиновників, передають Патріоти України. Цитуємо далі:

"Епізод відбувається 13 вересня 2019 року. Роман Труба, Олександр Тур - керівник Другого управління організації досудових розслідувань ДБР, Йосипович (Андрій Богдан) - керівник Офісу президента, Олександр Удовиченко - керівник управління внутрішнього контролю ДБР.

Отримавши завдання з Офісу президента, Роман Труба заслуховує хід справи щодо "втручання" керівника НАБУ Артема Ситника в американські вибори. Олександр Туру звітує в тому числі про Рівненську справу Ситника, завдяки якій Офіс президента може його відправити у відставку в будь-який момент.

Через 20 хвилин після того як кабінет покидає Туру, туди заходить Удовиченко. Труба телефоном звітує про справу Ситника Богдану: "Ти знаєш я не підведу, все, що я обіцяв - у нас так і йде". Після розмови переказує її зміст Удовиченку: "Йосипович каже, що хвалив мене перед американцями. Він каже - дай результат!. Впевнені, що Труба заслужив орден від Трампа!".

Хіти тижня. Ізоляція Донбасу: Колишній регіонал спровокував грандіозний скандал у прямому ефірі одного з українських телеканалів (відео)

субота, 7 грудень 2019, 19:00

Михайло Добкін заявив, що тим, хто виступав за ізоляцію Донбасу, необхідно заборонити на 5 років залишати межі своїх міст. Добкін вважає, що силами Верховної Ради і партії президента повинен бути прийнятий спеціальний закон, який помститься всім тим, х...

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...