Росії більше нікому плакатися в жилетку в Білому домі, - експерт Atlantic Council про зустріч Байдена та Путіна

Володимир Путін від зустрічі в Женеві отримав тільки картинку з президентом США Джо Байденом. Про це колишній помічник держсекретаря США, провідний експерт Atlantic Council Деніел Фрід заявив виданню "ГОРДОН", передають Патріоти України.

«Президент Байден і його команда не очікували прориву та не добилися його. Вони також не намагалися спокусити Путіна якоюсь сумнівною великою угодою за рахунок України чи будь-кого іншого. Замість цього Байден роз'яснив Путіну, які рамки відносин США з Росією. Це співробітництво там, де можливо (наприклад, стратегічна стабільність), опір агресії Путіна та попередження його про наслідки, якщо до нього не дійде це повідомлення, підтримка демократії та прав людини, в тому числі всередині Росії», — сказав Фрід.

За його словами, Байден практично не довіряє Путіну, тому президенту РФ зустріч у Женеві дала тільки картинку з американським президентом.

«Байден зміг висловити позицію США з позиції сили після вдалого тижня зустрічей з G7, НАТО і ЄС. Путін отримав сцену з Байденом, але не отримав нічого іншого. Після тижня успішних зустрічей в Європі зустріч Байдена і Путіна означає, що у Росії більше немає в Білому домі жилетки, в яку можна поплакатися. Це означає, що США будуть захищати себе, своїх друзів і союзників, а також свої цінності», — зазначив Фрід.

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...

Був на зв'язку з РФ вісім років: У Харкові знайшли ще одного коригувальника (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 22:28

Чергового коригувальника затримали у Харкові. Його перевіряла як порушника комендантської голини. І не дарма. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України. "Патрульні перев...