Росії дали потужний сигнал: У Польщі заявили про готовність розмістити ядерну зброю НАТО

Віцепрем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський заявив, що Польща хотіла б, аби США збільшили свою присутність в Європі, передають Патріоти України.

Йдеться про збільшення солдат із нинішніх 100 тисяч до 150 тисяч у майбутньому. Це пов’язано зі зростаючою агресивністю Росії. Також Ярослав Качинський сказав, що Варшава відкрита і для розміщення ядерної зброї США на своїй території. Проте ця ініціатива має виходити від Вашингтона.

Якби американці попросили нас зберігати ядерну зброю США в Польщі, ми були б відкриті для цього. Це значно зміцнило б стримування Москви та було б для Росії чітким сигналом, – заявив він. За його словами, зараз таке питання не стоїть гостро, "однак це може скоро змінитися".

Наш справжній друг: Латвія подарувала Україні гелікоптери

понеділок, 15 серпень 2022, 19:57

Влада Латвії передала Україні чотири гелікоптери. Про це повідомив міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, передають Патріоти України. "Українські Повітряні сили щойно отримали чотири гелікоптери, подаровані Латвією", - наголосив міністр. Він зазначив, щ...

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...