Росії і не снилося! У США випробували військовий безпілотник, яким керує штучний інтелект

Компанія General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) провела випробування безпілотника Avenger MQ-20A, яким керує штучний інтелект, передають Патріоти України.

Тривалість польоту становила близько 30 хвилин. Траєкторія польоту оновлювалася реальному часі: завданням безпілотника було уникнути противників, які використовували спеціальні датчики для його виявлення.

У компанії оцінили випробування як успішні. За словами представників GA-ASI, політ "продемонстрував низку новаторських можливостей", які дозволять створити повноцінну систему автономних безпілотників, які зможуть не лише завдавати ударів, а й уникати загроз.

"Цікаво спостерігати, як ШІ можна використовувати для покращення того, як і де ми літаємо на безпілотних системах у міру збільшення складності бойового простору. Здатність нашого безпілотника "переслідувати та уникати", а також динамічно оновлювати траєкторію польоту в міру виявлення загроз — це перший крок до створення екосистеми спільних автономних бойових літаків", — говорить старший директор GA-ASI з розширених програм Майкл Етвуд.

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...