Росії і не снилося! У США випробували військовий безпілотник, яким керує штучний інтелект

Компанія General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) провела випробування безпілотника Avenger MQ-20A, яким керує штучний інтелект, передають Патріоти України.

Тривалість польоту становила близько 30 хвилин. Траєкторія польоту оновлювалася реальному часі: завданням безпілотника було уникнути противників, які використовували спеціальні датчики для його виявлення.

У компанії оцінили випробування як успішні. За словами представників GA-ASI, політ "продемонстрував низку новаторських можливостей", які дозволять створити повноцінну систему автономних безпілотників, які зможуть не лише завдавати ударів, а й уникати загроз.

"Цікаво спостерігати, як ШІ можна використовувати для покращення того, як і де ми літаємо на безпілотних системах у міру збільшення складності бойового простору. Здатність нашого безпілотника "переслідувати та уникати", а також динамічно оновлювати траєкторію польоту в міру виявлення загроз — це перший крок до створення екосистеми спільних автономних бойових літаків", — говорить старший директор GA-ASI з розширених програм Майкл Етвуд.

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...

У Пентагоні відреагували на рішення Польщі про припинення військової допомоги Україні

четвер, 21 вересень 2023, 22:27

Міністерство оборони США заявило, що рішення Польщі припинити постачання зброї Україні є "суверенним рішенням". Про це пише CNN з посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону генерала Патріка Райдера, передають Патріоти України. "Ми завжди говорили, ...