"Росії начхати на невизнання зміни кордонів України з боку G7": Медведєв зробив зухвалу заяву

Заступник голови Ради безпеки РФ та експрезидент Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росії «начхати на невизнання зміни кордонів України з боку G7», передають Патріоти України.

«Скажімо м’яко: нашій країні начхати на невизнання нових кордонів з боку G7, важлива справжня воля людей, які там проживають. Не забувайте прецедент Косова, західні друзі», — написав Медвєдєв у своєму телеграм-каналі.

Також посіпака Путіна заявив, що G7 начебто «продовжує вести приховану війну з Росією», надаючи Україні зброю для захисту від російської агресії.

«Ще „сімочники“ забули сказати про неминуче використання Росією стратегічних ядерних сил у конфлікті та ймовірні страти українських націоналістів на Лобному місці Червоної площі через четвертування. Все ще попереду», — завершив свою оцінку зустрічі представників країн найбільших світових економік російський політик.

12—14 травня у федеральній землі Шлезвіг-Гольштейн відбулася зустріч міністрів закордонних справ країн Великої сімки під головуванням Німеччини. У ній також брав участь глава МЗС України Дмитро Кулеба, який закликав G7 конфіскувати активи РФ для відновлення України.

Міністри закордонних справ країн Великої сімки пообіцяли посилити економічну та політичну ізоляцію Росії, продовжити постачання зброї Україні та працювати над зменшенням глобальної нестачі продовольства внаслідок розв’язаної Москвою війни.

Очільники МЗС G7 домовилися продовжувати надавати Україні військову та оборонну допомогу «доти, доки це буде необхідним», а також заявили, що ніколи не визнають зміни кордонів України через військову агресію Росії.

Дипломати заявили, що боротимуться з російською дезінформацією, яка звинувачує Захід у проблемах постачання продовольства по всьому світу. Також вони закликали Китай не допомагати Росії і не виправдовувати її війну проти України.

"Це абсолютно законні дії": Генерал Романенко розповів про ефективність "бавовни" на аеродромах РФ і підтримку союзників

вівторок, 6 грудень 2022, 18:47

Україна має право завдавати ударів по військових об'єктах ворога. Вибухи на аеродромі "Енгельс-1" у Саратовській області не є винятком, хоча підтвердження того, що безпілотник, який завдав ударів, був українським, немає. Про це заявив в ексклюзивному і...

Чи почастішають російські атаки взимку: Військовий експерт назвав ймовірну кількість ракет на тиждень

вівторок, 6 грудень 2022, 18:28

За період масованих атак спроможності Росії не зросли, тож зимовий період не стане винятком. У ворога не збільшується кількість ракет, якими вони завдають ударів, зокрема по інфраструктурних об'єктах України. Про це сказав у коментарі "24 каналу" керів...