Росії потрібна нова глобальна переможна війна, але перемога нереальна, - Андрій Ілларіонов

Російський президент Володимир Путін жадає відновлення сфери контролю у світі, але для зміни існуючої міжнародної системи Росії потрібна перемога у новій світовій війні. При цьому господар Кремля чудово розуміє, що його країна не зможе перемогти у світовому протистоянні. Про це російський економіст, голова Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов розповів в ефірі каналу «Україна 24», передають Патріоти України.

«…економічний, політичний, військовий, демографічний потенціал не дозволяє сучасній РФ навіть мріяти про це (перемогу у новій світовій війні – прим.)», – сказав Ілларіонов.
Він вважає, що Путін намагається вчепитися за стару Ялтинсько-Потсдамську систему міжнародних відносин, щоб відновити сфери контролю Росією, але решта світу не погоджується з цим. «…І щоб отримати те, що він хоче, потрібно те, що зазвичай призводить до нової міжнародної системи – перемога у новій світовій війні. Такі традиції, інакше це отримати неможливо», — додав економіст.

За словами Іларіонова, Путін розуміє, що Росія не виграє у новій світовій війні, а тому намагається досягти результату потрібного для себе шантажем.

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...

Місцевих заспокоюють, що це "просто обстрілювали Харків": У Бєлгородській області знову "бавовна" (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:29

Пізно ввечері, 30 березня, у Бєлгородській області лунали вибухи. Про це повідомляли місцеві жителі в соцмережах, публікуючи відповідні відео, передають Патріоти України. Місцеві жителі скаржаться на "громкие хлопки". Водночас, проросійські пабліки зап...