"Росії рано кричати "Ура!": Євродепутат заявив, що "Північний потік-2" може перетворитися на "інвестиційну руїну"

Депутат Європарламенту від фракції "зелених" Райнхард Бютікофер вважає, що трубопровід "Північний потік-2" може стати інвестиційною руїною, а російські "ура" з цього приводу передчасні. Про це він заявив в інтерв'ю агентству dpa, інформують Патріоти України.
Бютікофер нагадав, що експлуатація "Північного потоку-2" ще повинна відповідати вимогам європейського законодавства. Зокрема, це стосується забезпечення анбандлінга (відділення діяльності оператора ГТС від видобутку газу і його постачання. - Ред.). Самі росіяни до цих пір цього не забезпечили.

Євродепутат додав, що Газпром також не знайшов рішення і в питанні закачування газу третіми сторонами, що передбачено європейським законодавством. Нарешті, для запуску "СП-2" знадобиться сертифікація від влади Німеччини, проте коли її отримають - теж невідомо. Навіть в разі, коли Федеральне агентство по мережах і схвалить запуск труби, проект все ще може бути зупинений Єврокомісією.

Якщо знайдуться серйозні аргументи на користь того, що позитивне рішення федерального агентства по "СП-2" суперечить європейському енергетичному законодавству, то новий газопровід може перетворитися на "інвестиційну руїну", вважає Бютікофер.

Держиморди Путіна "шиють справу" про честь свого мундиру: В Росії заарештували акторку, яка пародіювала генерала МВС

четвер, 21 жовтень 2021, 23:35

,. В Уссурійську заарештували російську актрису з популярного інтернет-серіала, в якому вона спародіювала офіційного представника МВС Росії, генерал-майора поліції Ірину Вовк, повідомляють Патріоти України з посиланням на VL.ru. Згідно з даними джерел,...

Мають отримати компенсацію: Жительки Криму і Донбасу виграли в ЄСПЛ справу проти України

четвер, 21 жовтень 2021, 22:59

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) задовольнив скаргу трьох кримчанок і однієї жительки Донбасу, що мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО), про дискримінацію з боку України під час місцевих виборів у 2015 році. Відповідне рішення опублікова...