Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може - навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії, передають Патріоти України.

Як пише аналітик, може Росія дійсно мати сотні тисяч резервістів, як заявляє, однак насправді їй бракує людей, як би дивно це не звучало. Він зазначив, що з цілої низки соціальних та економічних причин ще з кінця 90-х років армії окупантів не вистачає солдатів.

Насамперед ідеться про молодших офіцерів та сержантський склад (сержантів, прапорщиків тощо), техніків, які вміють давати раду з відповідним обладнанням, тощо.

"Їх заледве вистачає на те, щоб контролювати, забезпечувати й тренувати близько 280 000 призовників кожного року. Зауважте: 280 000 на рік. Не на місяць і не на пів року", – акцентував Купер.

У зв'язку з цим він висловив переконання, що РФ наразі просто не здатна на такий наступ, про який усі говорять.

"Облиште всю цю паніку через очікування, що "Путін зараз спрямує 500 000 мобіків в Україну". За пʼять місяців після вересневої мобілізації "вишестоящі органи" спромоглися призвати від сили 150 000 резервістів. Тисячі з них уже буквально перестріляли", – написав аналітик.

За його словами, "регулярні" сили РФ уже "втрачено чи виснажено – називайте, як хочете", – разом із більш як 60% найкращої техніки. До того ж "мобіки" отримують значно гіршу підготовку, ніж "контрактники".

"Все це просто космічно далеко від підготовки, необхідної для проведення серйозних наступальних операцій. ... і ні 15 герасімових, ні 30 суровікіних із цим нічого не зможуть вдіяти (хіба покричати)", – констатував Купер. У зв'язку з усім вищеназваним він наголосив, що не вірить у появу "500 000 російських солдатів", а також "великий російський наступ" найближчими днями.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...