Усе пішло не за планом: Росії вже не вистачає сучасних танків для боїв з ЗСУ

Росії для продовження бойових дій вже не вистачає сучасних танків. Для фронту спішно модернізують техніку минулого століття, що залишилася у спадок від СРСР. Про це повідомляє в Telegram видання "Можем объяснить", передають Патріоти України.

Так, бронетанковий завод в Єкатеринбурзі, за інформацією на порталі держзакупівель РФ, зайнявся модернізацією понад двохсот одиниць застарілої військової техніки.

Підприємству необхідно поставити 53 тисячі одиниць товару-контейнерів динамічного захисту "Контакт-1". Цього замовлення вистачить на те, щоб забезпечити бронезахист приблизно 230 танків.

Це свідчить про спробу модернізувати моделі 1970-1980-х років, які ще не оснащувалися динамічним захистом (вона заважає кумулятивним снарядам артилерії пропалювати броню).

Водночас "Контакт-1" є застарілим захистом, ще в 1985 розробили "Контакт-5". Спочатку такою бронею були оснащені Т-64М,Т-72БВ, Т-72БУ, Т-80У,УМ,БМ. А на Т-90М вже встановлюються комплекти "Малахіт" 4-го покоління.

"Очевидно, що до модернізації застарілих машин Міноборони підштовхують серйозні втрати", - пише видання. На те, що у російських ЗС з'явився дефіцит придатних для бойових дій машин, вказує і звіт британських розвідників.

Наш справжній друг: Латвія подарувала Україні гелікоптери

понеділок, 15 серпень 2022, 19:57

Влада Латвії передала Україні чотири гелікоптери. Про це повідомив міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, передають Патріоти України. "Українські Повітряні сили щойно отримали чотири гелікоптери, подаровані Латвією", - наголосив міністр. Він зазначив, щ...

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...