"Росія - головна перешкода на шляху до миру на Донбасі": США підсумували результати переговорів Нуланд у Москві

Росія - головна перешкода на шляху до миру на Донбасі, вона має вивести зброю і війська, які контролює. Про це посольство США в Україні заявило Суспільному, коментуючи переговори заступниці голови Держдепу США Вікторії Нуланд у Москві, зазначають Патріоти України.

Дипломатів попросили відреагувати на слова заступника глави адміністрації президента РФ Дмитра Козака, який заявив, що Нуланд нібито підтримала автономію тимчасово окупованих територій.

У посольстві відповіли, що дипломати, як правило, не розголошують змісту закритих переговорів. Однак там наголосили: США незмінно підтримують суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України в умовах російської агресії.

При цьому американські дипломати підкреслили, що Росія має виконувати свої зобов'язання щодо мінських угод і працювати над припиненням конфлікту на Донбасі. Вони додали, що "головна перешкода на шляху до миру - це Росія", адже вона цей конфлікт почала і несе повну відповідальність за його припинення.

"Росія має продемонструвати серйозну і конструктивну участь, виконуючи свої зобов'язання з безпеки відповідно до Мінських угод", - зазначили в посольстві.

"Дом содрогнулся, поднимаются клубы дыма": На околицях окупованих Докучаєвська та Донецька точаться потужні бої

четвер, 28 жовтень 2021, 19:58

У соціальних мережах мешканці непідконтрольного Україні Докучаєвська повідомляють, що вже тривалий час на лінії фронту триває бій і навіть є влучення. Так, на одному із териконів міста видніються клуби диму, передають Патріоти України. Користувачі зазн...

Хіти тижня. "Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

четвер, 28 жовтень 2021, 18:00

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину? Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журна...