Росія - не опора світу, а його смердюча яма: Подоляк жорстко відповів Петросяну

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував фразу російського артиста-путініста Євгена Петросяна, промовлену в ефірі новорічного “Голубого огонька”, про Росію, яка начебто є “опорою світу” і яку не треба чіпати. Про це він говорив в ефірі телеканалу "Freeдом", передають Патріоти України.

“Росія - це країна мертвих. Це країна-ізгой, яка тягне сучасний високотехнологічний світ у прірву. Ця країна провокує конфлікти, тому вона точно не опора, це скоріше смердюча яма, перепрошую за такі образи, в яку через необачність чи через корумпованість затягує деяких глобальних політиків”, - відреагував Подоляк на твердження Петросяна.

За його словами, Росія у теперішньому політичному форматі та амбіціями не повинна існувати, оскільки вона є загрозою для світу. “Вона [Росія] заохочує тероризм, спонсорує політичні вбивства, в різних частинах світу, в країнах з нестабільними політичними режимами. Самим фактом свого існування Росія становить небезпеку. Це осередок інфекції масових убивств, масового геноциду, і масових злочинів”, - наголосив Подоляк.

При цьому радник голови ОП не здивувався, що на захист Росії підняв свій голос саме такий одіозний артист. “Суб’єкт на прізвище Петросян є ідеальним уособленням інтелекту сучасної Росії. Це дуже круто, що Росію репрезентує Петросян. Хочеш зрозуміти Росію — подивись на Петросяна”, - резюмував він.

Прозвучало відверто іронічно: Пригожин анонсував "колосальний наступ" російської армії на Слов'янськ і Краматорськ

неділя, 28 травень 2023, 16:30

Після заявленого окупантами захоплення Бахмута перед російською армією "відкрито оперативний простір", який дає змогу розгорнути "колосальний наступ" із захопленням Краматорська, Слов'янська та інших міст українського Донбасу. Про це заявив ватажок "Гр...

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...