Росія безвідповідально випробувала космічну зброю, яка несла загрозу руйнування МКС, - Держдеп США

Йдеться про протисупутникову зброю, яку Росія таємно випробувала днями. Наслідком цього випробовування стало більше 1,5 тисячі уламків та дрібних фрагментів, які опинилися на орбіті, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Держдепу.

Представник Державного департаменту США Нед Прайс заявив, що "Росія безрозсудно провела руйнівне випробування".

За словами Прайса, ця зброя могла обернутися проблемами для Міжнародної космічної станції і загрозою для астронавтів та космонавтів, які там перебувають - якби якийсь із уламків пробив обшивку станції.

Нагадаємо, що в останні роки МКС страждає від проблем, створених росіянами.

2019 року було виявлено витік повітря із російського модуля станції, "Звезда". Кілька місяців космонавти шукали тріщину, а виявили лише за допомогою чайного пакетика, прослідкувавши, куди він летить у невагомості МКС.

Проблему із витоком повітря у космос росіяни намагалися виправити навіть за допомогою скотчу, але до кінця проблему так і не виправили.

Тоді ж, 2019 року, був виявлений витік повітря із російського корабля "Союз МС-09", який був пришвартований до МКС. Внаслідок обстеження космонавти виявили не тріщину, а дірки від сверління.

Крім проблеми із дірками, на російській частині МКС часто трапляються інші негаразди. Наприклад, у жовтні 2020 року там зламалися туалет та система подачі кисню. А трохи згодом росіяни залишилися без їжі через відкладення запуску вантажного корабля "Прогрес" – і їх підгодовували американські астронавти.


Путін має дві цілі: підірвати ЗАЕС, звинувативши Україну, і зупинити наступ на Херсон, - Піонтковський

субота, 13 серпень 2022, 10:39

Російський публіцист Андрій Піонтковський вважає, що російський диктатор Володимир Путін змінив концепцію війни в Україні. На його думку, президент РФ має дві мети - підірвати найбільшу в Європі Запорізьку АЕС, звинувативши в цьому Україну, і тим самим...

Філігранна робота: Український снайпер зафіксував момент прицільної ліквідації окупанта (відео)

субота, 13 серпень 2022, 10:30

Робота снайперів рідко потрапляє на відео. Однак один з українських бійців зафіксував ліквідацію російського окупанта прицільним пострілом у голову. Ролик опублікували в офіційному Telegram-каналі Стратегічного командування ЗСУ, передають Патріоти Укра...