
Російські окупанти більше не контролюють українське місто Херсон. Саме його загарбникам вдалося взяти першим від моменту повномасштабного вторгнення 24 лютого. Про це з посиланням на Пентагон заявило американське ЗМІ The New York Times, передають Патріоти України.
За словами високопоставленого чиновника, російські війська більше не мають повного контролю над Херсоном. ЗМІ повідомляють, що наші бійці ведуть запеклі бої в Херсоні. "Українські сили зараз ведуть запеклі бої в Херсоні та відкидають там російських військових, знову перетворюючи стратегічно важливе портове місто на "спірну територію", – сказав чиновник журналістам під час брифінгу.
Наразі офіційного підтвердження чи спростування цієї інформації представників України немає. Українці в Херсоні також поставили під сумнів оцінку Пентагону, заявивши, що місто, схоже, залишається міцно в руках Росії, хоча українські сили воюють по всій Херсонській області.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...