Росія боїться висадити десант біля Одеси, є вагома причина, - експерт

Країна-агресор Росія після втрати флагмана ЧФ РФ крейсера "Москва" побоюється висаджувати десант, який міг би атакувати Одесу. Ідея ж із залученням для атаки на українське місто військових із Придністров'я також виглядає безглуздою. Про це, як пише "24 канал", заявив військовий експерт Олександр Мусієнко. На заваді планам Москви стало успішне укріплення півдня України, передають Патріоти України.

Мусієнко зазначив, що у Росії зараз є 5 десантних кораблів, які можуть бути використані для висадження десанту в Одесу, але окупанти уже бояться їх використовувати. "Виглядає так, що вони не наважуються на висадження десанту після того, як потопили крейсер "Москва", – каже Мусієнко.

Експерт зазначає, що ворог побачив, як укріплюється південь України і що на озброєнні ЗСУ є протикорабельні ракети, і цілком серйозно остерігається використовувати десантні кораблі, оскільки таких "у Росії більше не виробляють".

Проти планів висадження десанту в Одесу свідчить і те, що окупантам не вдався наземний прорив на півдні України, де вони не просунулися навіть до Миколаєва.

Коментуючи чутки про те, що РФ хоче використати контингент з Придністров’я для атаки на Україну, експерт заявив, що це виглядатиме дивно. Хоча він і визнає, що атака з двох-трьох напрямків могла б допомогти Москві досягнути результату.

"Незрозуміло, як Росія хоче мобілізувати людей з іншої "республіки", якщо вона просто веде "спецоперацію", – зауважив Мусієнко.

За його словами, спроби РФ розхитати ситуацію в "ПМР" є безуспішними і "в самому Придністров'ї мало хто ведеться на такі вкиди". Він також підкреслив, що кількості військ, які є в Придністров'ї, недостатньо для самостійного наступу на Одеську область. Окрім того, цей контингент "відрізаний від тилового забезпечення, туди не можна доставити боєприпаси".

Пригоди VIP-окупантів: Глава Північної Осетії та російські пропагандисти на Запоріжжі потрапили під обстріл

неділя, 5 лютий 2023, 17:11

Глава Республіки Північна Осетія в РФ Сергій Меняйло разом із російськими пропагандистами ТАСС і "Первого канала" потрапили під обстріл на території Запорізької області. Зазначається, що це сталося під час "відвідування позицій осетинських добровольчих...