
Не варто думати, що Україна святкуватиме перемогу вже на Новий рік. Попереду чекає дуже холодна зима, й треба бути до цього готовим. Про це для 24 каналу розповів нацгвардієць Віталій Марків, передають Патріоти України.
За його словами, російські окупанти можуть воювати взимку й українські захисники з 2014 року не раз це спостерігали. "Насамперед важко щось спрогнозувати. Проте якщо проаналізувати всі події, які відбувалися впродовж війни, яка почалася ще у 2014 році, то наймасштабніші бойові дії противник вів саме взимку. Ми пам'ятаємо Дебальцеве й інші операції, тому треба бути готовим і пам'ятати, що ворог готовий воювати взимку", – сказав Марків.
Нацгвардієць зазначив, що воювати і йти у наступ взимку надзвичайно важко. Все залежить не лише від вмінь і зброї, а й від ґрунту й територій.
Якщо в тебе є готові позиції, то зможеш підготувати оборону. Якщо немає і заходити й копати шанці, то це дуже важко. Проте немає різниці. Буде наказ – рухатимемось вперед, – наголосив Марків.
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...