
Не варто думати, що Україна святкуватиме перемогу вже на Новий рік. Попереду чекає дуже холодна зима, й треба бути до цього готовим. Про це для 24 каналу розповів нацгвардієць Віталій Марків, передають Патріоти України.
За його словами, російські окупанти можуть воювати взимку й українські захисники з 2014 року не раз це спостерігали. "Насамперед важко щось спрогнозувати. Проте якщо проаналізувати всі події, які відбувалися впродовж війни, яка почалася ще у 2014 році, то наймасштабніші бойові дії противник вів саме взимку. Ми пам'ятаємо Дебальцеве й інші операції, тому треба бути готовим і пам'ятати, що ворог готовий воювати взимку", – сказав Марків.
Нацгвардієць зазначив, що воювати і йти у наступ взимку надзвичайно важко. Все залежить не лише від вмінь і зброї, а й від ґрунту й територій.
Якщо в тебе є готові позиції, то зможеш підготувати оборону. Якщо немає і заходити й копати шанці, то це дуже важко. Проте немає різниці. Буде наказ – рухатимемось вперед, – наголосив Марків.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...