
Головне управління розвідки Міноборони України попередило, що в найближчі години росіяни готують масштабні провокації на Запорізькій АЕС. Армія терористів планує обстріляли ядерний об'єкт та заявити про "витік радіоактивних речовин". Про це йдеться у повідомленні ГУР МО, передають Патріоти України.
Окупанти в найближчі години планують провести імітацію аварії на Запорізькій АЕС, щоб звинуватити Україну у витоку радіоактивних речовин.
"Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну. Щоб максимально приховати свої дії рашисти зірвали заплановану на сьогодні ротіцію персоналу постійної моніторингової місії МАГАТЕ", - йдеться у повідомленні.
Метою окупантів є спроба зірвати контрнаступ ЗСУ та змусити Україну припинити бойові дії. "Мета цієї акції — спровокувати міжнародну спільноту на проведення детального розслідування під час якого буде зупинено всі бойові дії. Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу", - наголосили в ГУР.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...