
Головне управління розвідки Міноборони України попередило, що в найближчі години росіяни готують масштабні провокації на Запорізькій АЕС. Армія терористів планує обстріляли ядерний об'єкт та заявити про "витік радіоактивних речовин". Про це йдеться у повідомленні ГУР МО, передають Патріоти України.
Окупанти в найближчі години планують провести імітацію аварії на Запорізькій АЕС, щоб звинуватити Україну у витоку радіоактивних речовин.
"Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну. Щоб максимально приховати свої дії рашисти зірвали заплановану на сьогодні ротіцію персоналу постійної моніторингової місії МАГАТЕ", - йдеться у повідомленні.
Метою окупантів є спроба зірвати контрнаступ ЗСУ та змусити Україну припинити бойові дії. "Мета цієї акції — спровокувати міжнародну спільноту на проведення детального розслідування під час якого буде зупинено всі бойові дії. Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу", - наголосили в ГУР.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою