​Росія готується до реваншу ще в одній пострадянській країні: Суд відправив парламент Молдови на вибори​

Проросійський президент Додон вже анонсував дострокові вибори в законодавчий орган​. П'ята колонна сподівається на реванш, повернення до влади.

Суд Молдови постановив, що парламент підлягає розпуску. Президент анонсував дострокові вибори в орган. Термін затвердження нового уряду обраним 24 лютого оновленим складом парламенту закінчився опівночі 8 червня, заявили в Конституційному суді Молдови, зазначають Патріоти України.

Згідно з постановою молдовського КС, опублікованою раніше, парламенту відводилося 90 днів для формування нового уряду, що призвело до думки серед деяких молдовських політиків про те, що кінцевий термін для відповідної процедури закінчується 9 червня.

Однак Конституційний суд Молдови підкреслив, що відповідно до закону місяць обчислюється після закінчення 30 днів.

Напередодні президент країни Ігор Додон допустив можливість проведення дострокових парламентських виборів.

«Всім відомо, що Партія соціалістів запропонувала політичному блоку ACUM створити парламентську коаліцію. Були й офіційні, і неофіційні переговори між представниками двох політичних сил, але ми побачили, що блок залишився на тих самих позиціях: вони не готові проголосувати за лідера соціалістів на посаду спікера, не готові надати Партії соціалістів кілька міністерств, а також не згодні з поверненням повноважень президенту. Таким чином, ми не можемо створити коаліцію з блоком ACUM, а, швидше за все, підемо на дострокові вибори», — цитує слова Додона, які були сказані на засіданні Республіканської ради Партії соціалістів.

Нагадаємо, 24 лютого 2019 року в Молдові відбулися парламентські вибори. Їхні результати були затверджені 10 березня.

В результаті виборів в новому парламенті Молдови представлені проросійська ліва Партія соціалістів (35 мандатів), лівоцентристська Демократична партія Влада Плахотнюка (30), блок двох проєвропейських партій Acum (26), популістська партія Шор (7) і ще три незалежних депутати (всього 101).

Без корупції та без "кумів": Кличко призначив людину Єрмака на "золоте дно" - заступником по МАФам

неділя, 5 квітень 2020, 13:45

За словами мера Києва, він звернувся до Єрмака, щоб знайти людину, яка буде "абсолютно коректною, некорумпованою і ефективною". "Неделю назад украинский сегмент соцсетей взорвался после того, как Geo Leros опубликовал видео, на которых брат руководител...

Хіти тижня. "Досить гратись у монобільшість": Колишній соратник Зеленського радить президентові терміново створювати коаліцію в парламенті

неділя, 5 квітень 2020, 13:30

Зараз навколо президента небезпечна позиція – коли всі чекають, доки він "потоне", переконаний Данилюк. Данилюка стверджує, що президенту варто залучати кадри з інших політичних сил для розширення політичної бази підтримки. «Я вважаю, що Зеленському тр...