"Росія готується до загострення конфлікту напередодні Дня Незалежності": Муженко попередив про небезпеку

Росія готується до загострення військового конфлікту напередодні святкування 30-ої річниці незалежності України. Про це заявив у інтерв’ю генерал Віктор Муженко, який очолював Генштаб України під час активних бойових дій на Донбасі 2014-2015 років, повідомляють Патріоти України.

За його словами, наразі Кремль зайняв вичікувальну позицію та дивиться на реакцію України та Заходу після дій Росії у квітні. «Їм потрібен час, щоб все осмислити, внести зміни у стратегічне та оперативне планування. І вони тестують дії ЗСУ – як реагували на тих напрямках, де продемонстрували загрози, а переміщення техніки було відкрите», – вважає Муженко.

Генерал зауважив, що буде циклічність загострень, особливо перед 30-річчям незалежності України. Він пояснює це з переміщенням техніки до Білорусі на навчання «Запад-2021» у другій половині липня та на початку вересня.

Джерело: ВВС Україна

Очікуваний ефект не менше 7 млрд євро: Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії

четвер, 6 жовтень 2022, 13:15

Європейський Союз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії. Про це повідомив керівник офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram, передають Патріоти України. "Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії, включаючи "стелю цін" на нафту...

Наче безхатченки: Після втечі з Лиману окупанти живуть біля теплотраси у наметах (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 13:00

Російські окупанти, яким вдалося втекти з Лимана Донецької області під час наступу Збройних сил України, тепер мешкають біля теплотраси в районі Щастя Луганської області. Відповідне відео оприлюднило Управління стратегічних комунікацій ЗСУ у Facebook, ...