Росіяни готують провокацію в районі окупованого Донецька на Водохреща, - Центр стратегічних комунікацій

На Донбасі побоюються російської провокації у свято Водохреща 19 січня. У Центрі стратегічних комунікацій при Мінінформполітики отримали відомості, що окупаційні війська можуть обстріляти людей, які зберуться на ставку на околиці Донецька. Потім цей обстріл можуть видати за напад українських військових та звинуватити ЗСУ в ескалації, передають Патріоти України.

«Провокаційний обстріл можливий з ворожого опорного пункту, розташованого на шахті ім. Челюскінців менш ніж за два кілометри від ставка. Щоб замаскувати постріли, ворожі військові готуються включити головний вентилятор на шахті, яка вже давно не працює… Крім того, російські сили можуть підлаштувати вибух шахти», — кажуть у центрі.

Представники Мінінформполітики вважають, що провокацію, якщо вона вдасться, Росія використовуватиме як привід для початку активних бойових дій.

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...