Росія хоче максимально "заморозити" лінію фронту на зиму і створити нові підрозділи, - дані спецслужб

Російські окупаційні війська втратили величезну частину своєї боєздатності на війні в Україні, через що глава РФ Володимир Путін та його оточення вимушені рятувати свої "здобутки" на фронтах. Вони прагнуть максимально "заморозити" бойові дії на зиму, аби провести повне переозброєння армії, створити нові підрозділи, передають Патріоти України.

Адже від ідеї подальших наступів на нашу країну кремлівський диктатор відмовлятися не збирається. На це вказують джерела в українських спецслужбах, передає"24 канал".

"Російські генерали намагаються якомога швидше перекинути "гарматне м'ясо" на лінію зіткнення на сході та півдні України, щоб тисячі непідготовлених мобілізованих своїми життями стримували просування ЗСУ, доки у Росії триватиме створення нових підрозділів. Водночас командування ЗС РФ майже не переймається тим фактом, що вже через місяць ночувати в окопах без зимових речей буде неможливо. Повноцінна підготовка загарбницьких військ до сезону холодів ще навіть не почалася", – йдеться у матеріалі.

У спецслужбах припускають, що, за планами російського командування, на період холодів Кремль намагатиметься посилити обстріли України, однак вирушати у масштабні наступи для захоплення нових населених пунктів – не буде. Натомість Москва хоче максимально стабілізувати лінію фронту, підготувати позиції окупантів для того, щоб втрати від холодів не перевищували хоча б 20% контингенту.

"У Путіна розраховують, що солдати частково самостійно, а частково – силами міноборони зможуть забезпечити себе буржуйками й теплим одягом. Мовляв, вісім років якось зимували, то й зараз зможемо. Однак протягом всього часу війни на Донбасі левову частку загарбницького війська складали сили місцевих терористичних угруповань, які мали змогу їздити додому та проводити ротації. Крім того, забезпечення терористів "Л/ДНР" не було для Росії важким завданням, адже перший та другий армійський корпуси були маленькими порівняно з чисельністю нинішнього контингенту", – пояснюють фахівці.

Зазначається, що паралельно з потугами "заморозити" фронти у генштабі Росії також хочуть створити багато нових підрозділів, які зможуть показати свою боєздатність у подальших наступах. Генерали хочуть замінити старі "Мосінки" на автомати Калашникова у "мобілізованих" на Донбасі, привести до ладу забезпечення військ спорядженням, позамінювати зношені стволи на артилерії, а також зняти з консервації свою бронетехніку.

Водночас у спецслужбах наголошують, що переозброєння "з коліс" під час активної війни та проведення мобілізації є для Кремля дуже амбітним завданням. Адже війська, які Путін безжально погнав у наступ у лютому 2022 року, збиралися понад 10 років, а реальний стан армії все одно був вкрай далеким від оптимального. Сьогодні логістика окупантів тріщить по швах та не може впоратися із завданням навіть забезпечення всім необхідним свого контингенту в Україні. Нині до цього завдання додається ще й перевезення тисяч мобілізованих, їхнє озброєння та годування. Крім цього, війська вимагають розконсервації техніки та її модернізації.

Тож, вважають експерти, фактично російський диктатор поставив перед військовим командуванням РФ завдання, які країна-агресор навряд могла б виконати навіть у мирний час. Нині ж під час ведення повномасштабних бойових дій створення великої кількості нових та саме боєздатних підрозділів виглядає для Росії чимось неймовірним.

"Проте зібрати натовп погано навчених окупантів, посадити їх на застарілі та напівпридатні для використання танки Путін цілком може. Особливо з урахуванням того, що йому байдуже на долю мобілізованих, а "чмобіки" самі спокійно їдуть на смерть, аби лише не протестувати проти царя", – йдеться у матеріалі.

У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...