
Країна-агресор Росія хоче реваншу на Авдіївському напрямку та серйозно готується до нього. Для цього противник стягнув багато резервів у Донецьк і Макіївку. Про це в ефірі OBOZ TV сказав офіцер "Легіону Свободи" Максим Морозов, розповідаючи про ситуацію довкола Авдіївки Донецької області, передають Патріоти України.
Він зазначив, що з битви за місто, яка тривала з жовтня по грудень минулого року, Сили оборони України вийшли переможцями. Ворог при цьому зазнав значних втрат. Зараз можна говорити про щонайменше 400 знищених одиниць техніки окупантів і велику кількість ліквідованих і поранених загарбників.
Коли почалися сильні холоди, росіяни значно зменшили кількість атак у районі Авдіївки, перед цим масовано вдаривши по місту й позиціях ЗСУ з авіації.
Станом на зараз, каже Морозов, окупанти стягнули резерви ближче до Авдіївки. Йдеться про велику кількість живої сили, частина якої – завербовані на війну зеки. Стягують росіяни на цей напрямок і техніку, серед неї є не тільки старі зразки, а й, наприклад, сучасні танки Т-90.
"Інше питання – чи будуть вони ці резерви розраховувати тільки на удар по Авдіївці. Чи все-таки вони планують розвивати наступ із Марʼїнки в бік Курахового й далі. Чи частина резервів піде на Купʼянськ... Але те, що резерви підтягнуто, те, що їх надзвичайно багато, – це правда, і це нас стимулює готуватися до нової битви", – наголосив військовий.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...