
"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріоти України, і продовжує:
"Щоб влаштувати такий "фронт" навіть просто на значній протяжності, Росії не вистачить:
1) артилерії (в тому числі боєзапасу) - вони такий інтенсивний вогонь, як вели влітку, вже ведуть тільки на дуже вузькій ділянці фронту, тобто інтенсивність вже зменшилась;
2) бронетехніки усіх видів - про "запаси" напишу окремо, але значну частину кращого, що було, Росія вже спалила на війні;
3) логістичних можливостей, бо забезпечувати такий вогневий вал набагато важче, ніж спроби прориву фронту, як було під Києвом в лютому, бо підвоз потрібно постійно на великому географічному просторі, а вони не впорались навіть з простішою задачею;
4) переваги у повітрі, бо українська ППО стала набагато сильнішою, а російська авіація - навпаки.
Тому я розумію, що зараз в усіх емоційне дно, бо втома, страх і давно не було масштабних наступів ЗСУ (до березня - квітня і не буде). Але не треба вологі мрії росіян чи їх залякування сприймати за чисту монету. Це вже не страх навіть, це - ідіотизм. Майте гарний день".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...