
Радник міністра МВС Вадим Денисенко переконаний, на Сєвєродонецьку напрямі дуже важка ситуація, там окупанти зосередили свої основні зусилля для захоплення Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.
"На цьому напрямі ситуація надскладна. Росіяни кинули туди величезні сили. Станом на зараз там перебуває понад 25 батальйонно-тактичних груп. Одна така група містить 600-800 людей, також це понад 30 БТРів та 10 танків", – наголосив Денисенко
Радник міністра МВС зауважив, як і раніше, російські загарбники хочуть "взяти в кільце" Сєвєродонецьк і вийти на кордони Луганської області. "Окрім того, окупанти паралельно штурмують місто Лиман. Тож ситуація там справді складна", – наголосив він. Також Денисенко додав, що найближчі 4 тижні вся увага і сили будуть сконцентровані саме у битві за Донецьку та Луганську область. "Від цієї битви буде залежати вся майбутня історія цієї війни", – сказав він.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...