Росія кинула на штурм Сєвєродонецька 15 тис. військових, десятки БТРів та танки,- Денисенко

Радник міністра МВС Вадим Денисенко переконаний, на Сєвєродонецьку напрямі дуже важка ситуація, там окупанти зосередили свої основні зусилля для захоплення Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.

"На цьому напрямі ситуація надскладна. Росіяни кинули туди величезні сили. Станом на зараз там перебуває понад 25 батальйонно-тактичних груп. Одна така група містить 600-800 людей, також це понад 30 БТРів та 10 танків", – наголосив Денисенко

Радник міністра МВС зауважив, як і раніше, російські загарбники хочуть "взяти в кільце" Сєвєродонецьк і вийти на кордони Луганської області. "Окрім того, окупанти паралельно штурмують місто Лиман. Тож ситуація там справді складна", – наголосив він. Також Денисенко додав, що найближчі 4 тижні вся увага і сили будуть сконцентровані саме у битві за Донецьку та Луганську область. "Від цієї битви буде залежати вся майбутня історія цієї війни", – сказав він.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...