
Радник міністра МВС Вадим Денисенко переконаний, на Сєвєродонецьку напрямі дуже важка ситуація, там окупанти зосередили свої основні зусилля для захоплення Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.
"На цьому напрямі ситуація надскладна. Росіяни кинули туди величезні сили. Станом на зараз там перебуває понад 25 батальйонно-тактичних груп. Одна така група містить 600-800 людей, також це понад 30 БТРів та 10 танків", – наголосив Денисенко
Радник міністра МВС зауважив, як і раніше, російські загарбники хочуть "взяти в кільце" Сєвєродонецьк і вийти на кордони Луганської області. "Окрім того, окупанти паралельно штурмують місто Лиман. Тож ситуація там справді складна", – наголосив він. Також Денисенко додав, що найближчі 4 тижні вся увага і сили будуть сконцентровані саме у битві за Донецьку та Луганську область. "Від цієї битви буде залежати вся майбутня історія цієї війни", – сказав він.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...