Росія кинула на штурм Сєвєродонецька 15 тис. військових, десятки БТРів та танки,- Денисенко

Радник міністра МВС Вадим Денисенко переконаний, на Сєвєродонецьку напрямі дуже важка ситуація, там окупанти зосередили свої основні зусилля для захоплення Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.

"На цьому напрямі ситуація надскладна. Росіяни кинули туди величезні сили. Станом на зараз там перебуває понад 25 батальйонно-тактичних груп. Одна така група містить 600-800 людей, також це понад 30 БТРів та 10 танків", – наголосив Денисенко

Радник міністра МВС зауважив, як і раніше, російські загарбники хочуть "взяти в кільце" Сєвєродонецьк і вийти на кордони Луганської області. "Окрім того, окупанти паралельно штурмують місто Лиман. Тож ситуація там справді складна", – наголосив він. Також Денисенко додав, що найближчі 4 тижні вся увага і сили будуть сконцентровані саме у битві за Донецьку та Луганську область. "Від цієї битви буде залежати вся майбутня історія цієї війни", – сказав він.

Британці першими у Європі поспішають озброїтися лазером: Як просуваються справи з DragonFire, який вже обіцяли Україні

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:04

Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...

Україна повернула з російського полону ще 160 своїх воїнів, серед мучеників - 115 оборонців Маріуполя та велика група офіцерів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:50

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...