Росія лютує: В окупованому Криму до 17 років засудили одного з лідерів кримськотатарського руху

Так званий "верховний суд" у тимчасово окупованому Росією Криму засудив трьох фігурантів сфабрикованої справи про підрив газопроводу до 13-17 років позбавлення волі. Про це повідомив адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

Так, заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу призначили покарання у вигляді 17 років позбавлення волі зі штрафом 700 тис. руб. і обмеженням волі 1,5 року. Братів Асана і Азіза Ахтемових "суд" засудив до 15 і 13 років позбавлення волі відповідно зі штрафом 500 тис. руб. і обмеженням волі на рік.

23 серпня 2021 року в окупованому Криму, в селі Перевальне між Сімферополем і Ялтою був пошкоджений газопровід.

3 і 4 вересня співробітники ФСБ РФ за підозрою в скоєнні диверсії на газопроводі затримали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, братів Азіза і Асана Ахтемових, а також Ельдара Одаманова і Шевкета Усеїнова.

Пізніше Джелялу пред'явили нові обвинувачення - у контрабанді вибухового пристрою. Ніхто з незаконно затриманих своєї провини не визнавав. Вони заявляли, що справа сфабрикована, а до них застосовувалися тортури.

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...