Росія має багато слабких місць: Фукуяма назвав умову для падіння режиму Путіна

Американський філософ, політолог, письменник, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма вважає, що розпад РФ та падіння путінського режиму можливі за умови ослаблення в центрі країни. Про це вчений сказав під час інтерв'ю виданню "ГОРДОН", передають Патріоти України.

За його словами, такі держави, як Росія здаються могутніми, але насправді "дуже тендітні". "Росія має багато слабких місць і перелам може статися, якщо з'явиться ослаблення в центрі. Регіони Росії рухатимуться в різних напрямках і стикатимуться із серйозними зовнішніми викликами", - сказав Фукуяма.

Він також торкнувся теми так званої дружби між Китаєм та РФ. Політолог не вважає ці країни справжніми друзями. "Китайці все-таки претендують на частину російської території і все це може статися в якийсь момент у майбутньому у разі дискредитації центру російської влади", - пояснив Фукуяма.

Водночас він не радив би розраховувати на крах Путіна найближчим часом, але, на думку Фукуями, путінська система управління вкрай слабка. "Він підірвав свою владу. І тому я не чекаю, що путінізм виживе. І вже точно не переживе смерть самого Путіна", - додав Фукуяма.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...