Росія має отримати відпір: Стало відомо, скільки європейців підтримують постачання зброї Україні

Майже дві третини громадян ЄС підтримують фінансування закупівлі та постачання зброї і техніки до України. Водночас цифри між державами-членами ЄС таки відрізняються. Так, найбільше постачання зброї підтримують громадяни Фінляндії (90%), натомість найнижчий показник - у Болгарії та Кіпру (30-31%). Про це свідчать результати опитування Flash Eurobarometer, передають Патріоти України.

Відтак, 67% опитаних схвалюють купівлю і постачання військового обладнання Україні, зокрема 33% повністю схвалюють і 34% схильні схвалювати таке рішення.

Слід зазначити, що у Фінляндії (90%), Естонії (87%), Польщі (86%), Литві (84%) та Португалії (83%) цей захід схвалює більше восьми з десяти респондентів. Натомість у Болгарії та на Кіпрі так думають лише 30-31% громадян.

Крім того, у всіх країнах показник підтримки надання гуманітарної підтримки людям, які постраждали від війни, становить 90% або навіть вище. Попри це найнижча позначка — в Бельгії, Болгарії, Угорщині та Словаччині (усі 90%). Водночас найвища — на Мальті (99%) і Португалії (98%).

Щодо схвалення прийому до ЄС людей, які тікають від війни. Цей показник коливається від 75% у Болгарії та 77% у Чехії і Словаччині до 95% у Хорватії, Фінляндії і Мальті та 96% у Португалії. Фінансова підтримка України є більш спірною в деяких країнах. Попри те, що більша частина респондентів підтримують це у всіх державах-членах ЄС, схвалення фінансової допомоги Україні коливається від 55% у Болгарії до 92% у Фінляндії, Мальті та Португалії.

Дрібна помста ворога: У Криму знесли СТО, де відмовилися ремонтувати військовий автомобіль окупантів

субота, 13 серпень 2022, 20:59

В окупованому Криму росіяни знесли станцію технічного обслуговування, де відмовилися обслуговувати військовий автомобіль російських окупантів. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передають Патріоти України. Він ут...

"Спасибо и за это!": Російський пропагандист похвалився "святом" у окупованому Донецьку

субота, 13 серпень 2022, 20:52

Поки що Донецьк був під контролем України свята в ньому виглядали дещо інакше. Приїжджали зірки світової величини, проходили матчі Ліги Чемпіонів та Євро-2012. Ну а з приходом російського світу святом стала подача смердючої води із болота та роздача гу...