
Російські окупанти нібито зібрали кілька сотень тисяч мобілізованих, з яких можуть спробувати сформувати новий ударний кулак та повторити наступ на Київ. Про це "24 каналу" розповів військовий експерт Петро Черник. На його думку, рішення про повторний наступ окупантів на Київ буде для них самогубством, передають Патріоти України.
Як наголошує Черник, на початку повномасштабного вторгнення російські окупанти таки заскочили Україну зненацька. Але, якщо вони тоді не змогли захопити Київ з сучасною технікою та підготовленим особовим складом, то про які перспективи можливого повторного наступу взагалі можна говорити.
Тим паче, що Північ України упродовж кількох місяців серйозно укріплюють. Але в російських окупантів дуже специфічне мислення. Тому все можливо.
Наш противник має дуже специфічне тактичне мислення. Про Чорнобаївку не говорив лише лінивий. Те саме стосується Зміїного. Але мій улюблений приклад – спроба встановити понтонну переправу на Сіверському Дінці. 5 разів в одному місці. Homo sapiens не можуть так робити, але вони роблять, – зазначив Черник.
Утім, він наголосив, що не можна недооцінювати противника. Їх все ще дуже багато, а додаткові 300 чи більше тисяч мобілізованих все одно доведеться "перемелювати". А це дуже складна й довга робота.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...