Росія мінує завод "Кримський Титан": Отруйна хмара може "накрити" Україну, Туреччину та РФ

Стало відомо, які настануть наслідки через провокацію окупантів на хімічному заводі у Криму. Про це заявив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у терміновому зверненні до населення, передають Патріоти України.

"За даними сил спротиву, росіяни готують чергову провокацію на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму. Вони завезли на територію заводу "Кримський Титан" вибухівку і мінують територію", - сказав він.

За даними Прокудіна, ймовірний вибух спровокує викид в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин, що призведе до смертельної небезпеки людей і довкілля.

Посадовець акцентує, що у такому випадку постраждають жителі АР Крим, ще до семи областей України, а також Туреччина і сама РФ.

"Ми чітко усвідомлюємо загрозу для наших людей, здійснюємо постійний моніторинг ситуації та готові оперативне реагувати на всі загрози, які можуть виникнути", - запевнив очільник ОВА. Він також просить населення зберігати спокій та не піддаватись на провокації ворога й слідкувати за оголошеннями обласної військової адміністрації

Чоловіки скінчились? Мешканка Донецька закликала Путіна оголосити "жіночу мобілізацію", щоб дати відсіч "фашистам" (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:22

Мешканка тимчасово окупованого Донецька, яка називає себе "ветераном ополчення Донбасу" та "вовчицею", попросила російського диктатора Володимира Путіна оголосити "жіночу мобілізацію". Таким чином вона хоче боротися із "фашистами", передають Патріоти ...

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...