Росія може більше ніколи не напасти на Україну навіть після повалення Путіна: Фейгін назвав умову

Нова влада, яка змінить режим Путіна, не зможе продовжувати поточну війну проти України, але не факт, що все не повториться через деякий час, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Главреду російський опозиціонер і правозахисник Марк Фейгін зазначив, що майбутнє залежатиме від парадигми, тобто чи залишиться РФ в імперській парадигмі реваншу.

"А тут відбудеться ще й її посилення, тому що 30 років тому, за словами Путіна, сталася геополітична катастрофа, коли стався розпад колишнього СРСР, а тут ще й поразка у війні з невідомими поки наслідками і для самої Росії", - зазначив Фегін.

За його словами, говорити про те, що війни виключені в принципі, можна тільки в одному випадку - якщо до влади прийдуть зовсім інші люди.

"Люди, які скажуть, що, мовляв, давайте приймемо декларацію вічного миру про те, що Росія назавжди і повністю відмовляється від будь-яких домагань на будь-які території, під будь-яким приводом. І відмовляється від ресурсів, які б це могли забезпечити. Це не означає, що вона відмовляється від армії, від атомної зброї, але вона відмовляється в принципі від будь - яких способів присутності в такій якості на геополітичному просторі", - підсумував правозахисник.

Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...

Влада заявила, що нічого не сталося: У Ростовській області пролунав потужний вибух (відео)

субота, 25 березень 2023, 23:29

У місті Азов Ростовської області 25 березня пролунав потужний вибух. Його причини поки що невідомі. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал, передають Патріоти України. Момент вибуху зняла одна з камер. На відео можна помітити, що через гучний звук с...