Росія може напасти на Одесу після відновлення експорту зерна: Кулеба попередив про небезпеку

Росія блокує українські порти, які раніше активно використовувалися для експорту пшениці. Україна розглядає можливість створення умов для відновлення експорту, однак після цього може початися наступ РФ на Одесу. Так вважає міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Він додав, що відновити експорт зерна можна було б з Одеського порту, проте Росія не дала жодних гарантій безпеки і може скористатися цим для нападу.

"Питання в тому, як зробити так, щоб Росія не зловживала торговим шляхом для нападу на Одесу. Поки немає ніяких гарантій з боку Росії. Ми шукаємо рішення разом з ООН і партнерами", - написав міністр.

Раніше в Туреччині повідомили про переговори з Україною, Росією і ООН, на яких обговорюється безпечний експорту зерна з українських портів. Очікується, що сторони найближчими днями проведуть у Стамбулі засідання, щоб обговорити деталі "дорожньої карти".

"У нас є чинне посольство в Москві": Росію та Китай ознайомлять з підсумками Саміту миру - очільник МЗС Швейцарії

неділя, 16 червень 2024, 22:29

Підсумки Саміту миру з питань України, що відбувся у Бюргенштоку 15-16 червня, будуть обговорювати з Росією, Китаєм та іншими країнами, які не брали участі в цьому міжнародному форумі. Про це повідомив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс...

F-16 туди явно не поставлять: Названо найбільш небезпечний український військовий аеродром

неділя, 16 червень 2024, 21:01

Авіабаза українських ВПС "Довгинцеве", розташована біля Кривого Рогу, перебуває в межах досяжності російських безпілотників "Ланцет". . Однією з найуразливіших баз в Україні є авіабаза українських ВПС " Довгинцеве". Вона знаходиться білія Кривого Рогу...