Росія може напасти на Одесу після відновлення експорту зерна: Кулеба попередив про небезпеку

Росія блокує українські порти, які раніше активно використовувалися для експорту пшениці. Україна розглядає можливість створення умов для відновлення експорту, однак після цього може початися наступ РФ на Одесу. Так вважає міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Він додав, що відновити експорт зерна можна було б з Одеського порту, проте Росія не дала жодних гарантій безпеки і може скористатися цим для нападу.

"Питання в тому, як зробити так, щоб Росія не зловживала торговим шляхом для нападу на Одесу. Поки немає ніяких гарантій з боку Росії. Ми шукаємо рішення разом з ООН і партнерами", - написав міністр.

Раніше в Туреччині повідомили про переговори з Україною, Росією і ООН, на яких обговорюється безпечний експорту зерна з українських портів. Очікується, що сторони найближчими днями проведуть у Стамбулі засідання, щоб обговорити деталі "дорожньої карти".

Зеленський емоційно відповів на натяки щодо причетності України до вибухів на "Північному потоці"

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Президент України Володимир Зеленський заперечує причетність України до серії підводних вибухів на газопроводі Nord Stream у вересні 2022 року. Про це повідомляє Politico, президент емоційно відреагував на запитання щодо причетності України до підриву ...

"Згорнули без шуму і пилюки": ООН закрила розслідування вбивства азовців в Оленівці

четвер, 8 червень 2023, 11:29

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував роботу ООН, згадавши теракт в Оленівці та роботу "зернової угоди". З його слів, особливого результату роботи організації немає. Про це він сказав в етері Сніданок з "1+1", передають Патріоти...