Росія може перезапустити план "Новоросія": Чубаров розповів, звідки в нього такі підозри

Останнім часом Кремль ніби підшукує приводи для розширення територій "ЛДНР" та загострення ситуації.
Рефат Чубаров. Фото: РБК.

Росія може спробувати розширити територію, яку контролюватиме в Україні для посилення себе в Криму і закріплення позицій в "Л/ДНР". Таку заяву зробив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України кількох скликань Рефат Чубаров в інтерв'ю, повідомляють Патріоти України.

Він відповів на запитання про можливість відновлення в певному переформатованому варіанті проєкту "Новоросія". За словами Чубарова, йому хотілося б сказати, що у РФ тепер не зважаться на те, що намагалися реалізувати в 2014 році, зважаючи на те, що українська армія вже зміцніла, а світ був у шоці через агресивні дії Росії.

"Але поведінка Москви, особливо в останні тижні, щодо "ДНР-ЛНР" – зокрема ультимативні заяви про те, що в разі, якщо Україна не дасть особливий статус цим самопроголошеним утворенням і не забезпечить проведення виборів до передачі контролю над кордоном з Росією, наводить мене на думку, що Росія може спробувати фактично розширити територію, яку вони будуть контролювати в Україні для посилення себе в Криму і закріплення своїх позицій в "ДНР-ЛНР". А це дійсно йде за лекалами "Новоросії", – підкреслив він.

Джерело: Апостроф

У Кремлі очікують слушної миті: Чого бракує Росії для повномасштабного вторгнення в Україну, - аналітик

субота, 15 травень 2021, 20:34

Аби розпочати повномасштабне вторгнення Росія, мабуть, очікує на внутрішньоукраїнську кризу, як і в 2014 році. Про свої міркування в інтерв'ю розповів політичний аналітик "Демініціатив" Петро Бурковський, передають Патріоти України. "Може бути зумовлен...

З архіву ПУ. "Российский спецназ убивает украинцев на Донбассе при помощи французского оборудования", - Бутусов (фото)

субота, 15 травень 2021, 19:30

Sagem Jim LR – це один з найбільш сучасних і якісних приладів спостереження поля бою, який входить в комплект екіпіровки сучасного французького бійця FELIN. «Дальнейшее молчание просто постыдно и оскорбляет Украину и память убитого российским спецназом...