Росія може "подарувати" свої землі Китаю: Експерт назвав фішку оренди територій Пекіну

Країна-окупант Росія в період з 2014 по 2022 рік підписувала угоди з Китаєм щодо оренди Пекіну територій, в тому числі, в Сибіру і на Далекому Сході. Китайцям дана повна свобода на орендованих землях, вони можуть добувати там копалини. Далеко не факт, що в майбутньому Москва зможе повернути землі. Про це заявив політичний і економічний експерт Тарас Загородній, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Главреду він розповів про те, що Москва за останні роки передала в довгострокову оренду Пекіну великі території. Там у китайців повний карт-бланш.

"Росія з Китаєм у період з 2014 по 2022 рік підписували Угоди про передачу в оренду великих територій приблизно на 50 років. (Москва за цей період віддала в оренду мільйони гектарів, в тому числі, в Сибіру і на Далекому Сході, - ред.). По суті, це передача в оренду територій, на яких китайці можуть вести сільське господарство, рубати ліс, будувати фабрики, займатися видобутком сировини і всього іншого. Це фактично непідконтрольні Росії території. Там свої Закони, Свої люди, і, можливо, навіть свої правоохоронні органи", - зазначив Загородній.

На його думку, домовленості викликають питання, оскільки далеко не факт, що в майбутньому Росії вдасться повернути ці землі у Китаю.

"Тут фактично напівтемні договори. Береться на 40 років в оренду земля, з нею роблять, що хочуть і навряд чи потім повернуть. І не факт, що таких орендарів потім можна буде звідти вигнати. А що трапиться, якщо закінчиться оренда? В якому стані буде Росія, щоб припинити оренду або підписати її по-новому – велике питання", - підкреслив Тарас Загородній.

Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

четвер, 1 червень 2023, 15:42

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України. За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за за...

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.