Росія може влаштувати ще кривавішу різню: На Банковій попередили про "реваншистські" настрої окупантів

Позиція України на переговорах з РФ стає все більш безкомпромісною, а будь-які поступки Росії матимуть ще більш катастрофічні наслідки. Для відновлення мирних переговорів України з РФ путінські війська мають вийти з території України. До цього моменту про перемир'я не може йти мови, оскільки росіяни будуть готуватися до подальшої агресії. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

"Війна не зупиниться після поступок. Вона просто буде поставлена на паузу на деякий час. Через деякий час з новою силою росіяни наростять своє озброєння, живу силу і відпрацюють свої помилки, трохи модернізуються, звільнять багатьох генералів... І почнуть новий наступ, ще більш кривавий і масштабний", - зазначив він.

На його думку, заклики Заходу до термінового припинення вогню є "дуже дивними", оскільки окупанти залишаться на півдні і сході країни. На Банковій попередили про ризики зупинення РФ "на півдорозі":

"Російські сили мають залишити країну, і після цього стане можливим відновлення мирного процесу", - наголосив Подоляк. Водночас Михайло Подоляк переконаний, що припинення вогню зіграє на руку росіянам. На його думку, вони хочуть зафіксувати "якісь військові успіхи".

"Але за допомогою наших західних партнерів військових успіхів точно не буде... Було б добре, якби еліти Європи і США до кінця зрозуміли: Росію не можна залишати на півдорозі, тому що вони (розвинуть) "реваншистські" настрої і будуть ще більш жорстокими... Вони повинні бути переможені, піддані болючому ураженню, настільки болючому, наскільки це можливо", - сказав Подоляк.

"Недоімперія" має бути зруйнована": У ГУР назвали два можливі сценарії зміни влади в Росії

понеділок, 4 липень 2022, 12:15

У Росії можливі лише два сценарії зміни влади в країні. Це вибір наступника і початок нової політики після відходу Володимира Путіна з посади глави Кремля чи розпаду РФ на кілька частин. Так вважає керівник Головного управління розвідки Міноборони Укра...

Переважали вдесятеро: Гайдай пояснив, чому росіянам вдалося захопити Лисичанськ

понеділок, 4 липень 2022, 11:49

Російській армії вдалося захопити Лисичанськ завдяки десятикратній перевазі. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, на п'ятий місяць війни росіянам вдалося форсувати Сіверський Донець, передають Патріоти України. За його с...