Росія може застосувати в Україні "сирійський досвід": У Генштабі розкрили плани ворога

Росія може спробувати реалізувати в Україні найближчим часом "сирійський досвід". Це воєнна тактика, за якою ворог нарощує кількість ракетних ударів і тотально знищує цивільну інфраструктуру. Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук із посиланням на Генштаб, передають Патріоти України.

За його словами, основне завдання противника – створити стійкий сухопутний коридор між Ростовською областю та Кримом і позбавити Україну виходу до морів.

Зазначається, що "сирійський досвід передбачає велике нарощування інтенсивності авіаційних і ракетних ударів по всій території країни. При цьому збільшується кількість знищених цивільних об'єктів та постраждалого від бомбардувань мирного населення.

Росіяни запустили черговий фейк про українські школи і зганьбилися

п’ятниця, 3 лютий 2023, 13:00

Росіяни запустили черговий фейк про школи в Україні. Однак наробили помилок і зганьбилися. Так, прокремлівські Telegram-канали поширили брехливі світлини, передають Патріоти України. Вони нібито свідчать про зміни у навчальному плані однієї з українськ...

"На моїй пам'яті це вперше": З Лавровим в Африці трапилися "дві прикрі несподіванки" – Кулеба

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:29

З міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим трапилися "дві прикрі несподіванки" під час його січневого турне країнами Африки. Про це розповів керівник українського МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передають Патріоти України. Пр...